Arif KARAKAŞ/VAN (Edremit), (DHA) - VANn Edremit İlçesinde, Türk Halk Müziği sanatçısı Orhan Ölmez verdiği konserle hayranlarına unutulmaz bir Ramazan gecesi yaşattı. Edremit Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Atıf Çiçekli, Ölmez ile birlikte şarkı söyledi. 
Edremit Kaymakamlığı ve belediye, ramazan etkinlikleri kapsamında dün akşam sanatçı Orhan Ölmezi misafir etti. Van Gölü sahilindeki Edremit ilçesinde iftar açan yaklaşık 5 bin kişi, daha sonra sahne alan Orhan Ölmez, konseriyle coştu. Sevenleriyle buluşan Ölmez, burada birbirinden güzel parçalarını seslendirerek, Vanlılara unutulmaz bir gece yaşattı. Ölmezin seslendirdiği şarkılara eşlik eden vatandaşlar, duygusal parçalarla zaman zaman hüzünlense de sahur vaktine kadar coşkulu ve eğlenceli bir zaman geçirdi. Kendisine gösterilen ilgiden memnun olan Ölmez, geceyi organize eden Edremit Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Atıf Çiçekliye teşekkür etti. 
Ölmezin isteği üzerine sahneye çıkan Kaymakam Çiçekli, Ölmezin bir şarkısına eşlik etti ve dinleyicilerden bolca alkış aldı. Ölmez, konser sırasında ise zaman zaman platforma çıkan minik hayranlarıyla dans etmeyi de ihmal etmedi.